Prime Channel/ Fb e Instagram mbyllen në Europë, shkak mund të bëhet përplasja BE-SHBA

Prime Channel/ Fb e Instagram mbyllen në Europë, shkak mund të bëhet përplasja BE-SHBAFb dhe Instagram mund të mbyllen në Europë. Kjo është thought më e fundit e pronarit të rrjeteve sociale Mark Zukenberg.
#Prime #Channel #Fb #Instagram #mbyllen #në #Europë #shkak #mund #të #bëhet #përplasja #BESHBA
[vid_tags]
Prime Channel/ Fb e Instagram mbyllen në Europë, shkak mund të bëhet përplasja BE-SHBA

Top

dont breathe english subtitle

leah remini scientology and the aftermath s01e04

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *